veiling / 8 november 2011 / 200-322 Oude Boeken
[229] [230] [231] [232] [233]
kavel: 231 verkocht € 100.00

Manuscript kookboek

Vroeg 19e eeuw, 96 p. waarvan 44 beschreven in pen en bruine/ zwarte inkt. Gemarmerd kart. omslag.
Enkele recepten los ingestoken. Het betreft met name recepten van pudding, taart, koekjes etc., maar er staan ook vis en vlees gerechten in. Omslag gesleten en licht gevlekt (zoals te verwachten is), inhoud goed.