veiling / 8 november 2011 / 200-322 Oude Boeken
[281] [282] [283] [284] [285]
kavel: 283 verkocht € 80,00

Peepshow: Salon.

Eind 18de/ begin 19de eeuw, gegraveerde handgekleurde achtergrond en 4 lagen, 9x14 cm., in enveloppe uit de tijd.
Drie lagen (ernstig) beschadigd.