veiling / 8 november 2011 / 200-322 Oude Boeken
[279] [280] [281] [282] [283]
kavel: 281 € 300 - € 500

Peepshow: Poppenkasterij.

Eind 18de/ begin 19de eeuw, bestaande uit een gegraveerde handgekleurde achtergrond en 4 (van 5) lagen, in enveloppe uit de tijd.
Drie lagen (licht) beschadigd.