veiling / 8 november 2011 / 200-322 Oude Boeken
[278] [279] [280] [281] [282]
kavel: 280 € 500 - € 800

Peepshow: Bibliotheek.

Eind 18de/ begin 19de eeuw, gegraveerde handgekleurde achtergrond, 5 lagen, 9x14 cm., in enveloppe uit de tijd.
Achtergrond waarschijnlijk niet bijpassend. Alle lagen (licht) beschadigd.