veiling / 8 november 2011 / 200-322 Oude Boeken
[277] [278] [279] [280] [281]
kavel: 279 verkocht € 220,00

Peepshow: warenhuis.

Eind 18de/ begin 19de eeuw, gegraveerde handgekleurde achtergrond en 5 lagen, 9x14 cm., met gegraveerde omslag, in enveloppe uit de tijd.
Twee lagen licht beschadigd.