veiling / 8 november 2011 / 200-322 Oude Boeken
[319] [320] [321] [322]
kavel: 321 € 600 - € 1000

Grote collectie 17de/ 18de eeuwse prenten

149 prenten, verschillende formaten, opgeplakt op 96 bladen in groot album (uit de tijd), met pen en inkt omkaderd, (beschadigde) lederen band, folio.
Meeste prenten door Nicolas Perelle, uitgegeven door Jean Le Blond en Pierre Mariette. Mooie collectie met o.a. de vier jaargetijden, reizigers, en landschappen.