640-740 Kunst en Toegepaste Kunst

veiling / 8 november 2011
kavel: 650
La Céramique Hollandaise
-Histoire des Faïences de Delft, Haarlem, Rotterdam, Arnhem, Utrecht etc. et des Porcelaines de Weesp, Loosdrecht, Amsterdam et La Haye. H. Havard. Amsterdam, Compagnie Générale d'éditions "Vivat", 1909, 2 delen, vele (gelithografeerde)(kleuren) platen, ills. en signaturen, uniform halflinnen uit de tijd, folio.-

verkocht € 120.00
kavel: 651
Catalogus van het zeer belangrijke en uitgebreide kabinet Nederlandsche historie- en andere gedenkpenningen
-benevens eene uitmuntende verzameling penningkundige boeken, penningkasten, enz. Alles bijëenverzameld en nagelaten door wijlen den wel-ed. geboren heer G. van Orden (...). W. Willems, Amsterdam, 1854, (8),162,(1) p., gebonden met blanke pagina's met opbrengsten en kopers in regelmatig handschrift, halflinnen uit de tijd.-

verkocht € 70.00
kavel: 652
100 Teekeningen van Feestversieringen 1898
-Firma Dufour & Co., Amsterdam, 1898, 123 p. (incl. reclame), illustraties, orig. linnen band (licht vlekkig).-

verkocht € 35.00
kavel: 653
Anthon Beeke - Proost en Brandt I
-Ontwerpcollectie Drukgids en Kleurengids. 2 bnd in ringband in doorzichtig plastic opbergdoos. + Geluk/Happiness, Grafische Cultuurstichting KVGO. 2006. 2 dln. 155 p. Met cd, ontwerp eurobiljetten etc. -

verkocht € 40.00
kavel: 654
De Bedrijfsreklame
-Officieel orgaan van de Nederlandse Vereeniging ter bevordering der bedrijfsreklame, Amsterdam. Cliché's Roeloffzen, Hubner & v. Santen, Amsterdam, drukkerij Levisson 's Gravenhage. 15 nummers tussen 1919 en 1921 met o.a. houtsnedes van Chris Lebeau, Albert Hahn, Frans Tergast, Daan de Vries, Aart van Dobbenburgh, Daan Hoeksema en Joan Collette. -

verkocht € 380.00
kavel: 655
Revue der Reclame
-Officieel Orgaan van het Genootschap voor Reclame. 26 nummers van dit tijdschrift, tussen 1938 en 1943. Waaronder een aantal met ingeplakte reclamebijlages. In goede staat.-

verkocht € 150.00
kavel: 656
Tijdschrift "De Reclame"
-Officieel orgaan van het genootschap van reclame. 12 nummers uitgegeven tussen 1925 en 1931 en 39 nummers uit 1932. Met vrijwel alle brochures en bijlages, ontworpen door o.a. von Stein, Cassandre, van Meegeren etc. In goede staat.-

verkocht € 950.00
kavel: 657
Karel Appel Schilderijen 1937-1957
-Michel Ragon, vertaling W. vd Brul, Meulenhoff/Landshoff, 1988. 547 p. met stofomslag. Goed ex. -

verkocht € 70.00
kavel: 658
Karel Appel Works on Paper
-Jean-Clarence Lambert, English version by Kenneth White, Abbeville Press, New York, 1980. Geb. met s.o., 256 p. Goed ex.-

verkocht € 70.00
kavel: 659
Karel Appel
-Hugo Claus, A.J.G. Strengholt, Amsterdam, 1962. Hc, 178 p. met transparante s.o. en inlay "to the reader". Foto's Ed vd Elsken, typografie Wim Crouwel. Nr. 66 van 250 genummerde en door Appel en Claus gesigneerde ex.-
€ 200 - € 400