640-740 Kunst en Toegepaste Kunst

veiling / 8 november 2011
kavel: 660
Souvenir Serge de Diaghileff's Ballet Russe
-With originals by Leon Bakst and Others. Metropolitan Ballet Company, New York, 1916. 40 p. Rijkgeillustreerde touwgebonden theaterprogramma. In prachtconditie.-

verkocht € 150.00
kavel: 661
50 jaar Glasindustrie
-Gedenkboek uitgegeven ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan der N.V. Glasfabriek Leerdam, voorheen Jeekel Mijnssens & Co, te Leerdam. W.L. en J. Brusse, Rotterdam 1928. 135 p., gebrocheerde uitg. Goed ex.-

verkocht € 90.00
kavel: 662
Bruynzeel 50 jaar, 1897-1947. Martin Redeke, Carel Blazer
-Van Leer & Co, 1947. Lay-out Jan Bons, Jaap Penraat. 128 p. Zwart-wit fotografie en fotomontage.-
€ 50 - € 100
kavel: 664
Pierre Ramond - Masterpieces of Marquetry
-Pierre Ramond, Masterpieces of Marquetry. Los Angeles, The J. Paul Getty Museum, 2001. 3 dln. in cassette. Gebonden linnen met stofomslag. 150, 217, 136 p. Zeer veel afbeeldingen en foto's in kleur en zwart-wit. -

verkocht € 40.00
kavel: 665
Jan Cremer - Altai
-1988. Zeefdruk, 143/250. 80 x 116 cm. In lijst achter glas.-

verkocht € 175.00
kavel: 666
Kunst der Sechziger Jahre im Wallraf-Richartz Museum Koln
-Evelyn Weiss en Rainer Budde, uitg. Gert von der Osten en Horst Keller, 1969. Schroefgebonden catalogus met plexiglasomslag, bladzijden van divers materiaal. Uitgebreid overzicht van Joseph Beuys tot Roy Lichtenstein. -
€ 70 - € 140
kavel: 667
Marius Bauer (1867-1932) - Bedelaar
-Ets. 15,5 x 11 cm. Monogram r.o.-
€ 40 - € 80
kavel: 668
Van der Vaart Dekselpot
-Vroege turkoise aardewerken dekselpot. 24,5 x 17 cm. 1961. Gesigneerd aan onderzijde. -

verkocht € 200.00
kavel: 669
Hendrik Werkman
-The Camp Magazine. First Royal Naval Brigade, Groningen. No. 7, 15 en 19 van dit blad, gedrukt door H.N. Werkman, published at the Interneeringsdepot Groningen. Geniet, 24 p. + 3 programmaboekjes van Fred Penley's The Timbertown Follies, waarschijnlijk door Werkman gedrukt.-

verkocht € 150.00
kavel: 670
14 Cahiers Rietveld Academie
-Uitg. Philip Elchers, 1997, met Alexandra Zoi, Sofia Cherkezishvili, Geraldien van den Berg e.a. Genummerde en gesigneerde editie van 14 kunstenaarsboekjes in div. grafische technieken als ets, houtsnede, litho. In foudraal van grijsbordkarton, oplage 29.-
€ 165 - € 245