640-740 Kunst en Toegepaste Kunst

veiling / 8 november 2011
kavel: 701
Rembrandt's Etswerk - 3 Dln.
-Met tekst van Jhr.Dr.J. Six. Utrecht, A. Oosthoek, 1920. Uitgegeven in Nederland en België in een oplage van driehonderd exemplaren, waarvan dit nummer 148 is. Losbladige exemplaren in stevige mappen, met afbeeldingen van in totaal 312 etsen van Rembrandt. -

verkocht € 50,00
kavel: 702
De Reclame. Maandblad voor Reclame en Reclamedrukwerk. Jaargang 5 en 6
-B. Knol (ed.). Rotterdam, 1926-1927, 24 delen, bijdragen, bijlages en/ of omslag door o.a. W. Retera, J. Denijs, A. Kurvers, M. Wilmink, W.H. Gispen, El Lissitzki, M. Guthschmidt, P. Schuitema, V. Huszar (losse bijlage beschadigd), De Koo, P. Zwart en Jac. Jongert, 4to.-

verkocht € 700,00
kavel: 703
De Reclame. Officieel Orgaan van het Genootschap voor Reclame. Jaargang 7
-M. Wilmink (ed.). Rotterdam, 1928, 12 delen, bijdragen (losse) bijlages en/ of omslagen door P. Schuitema, De Koo, P. Zwart, A.M. Cassandre, L. Kalff, Von Stein en Gispen, orig. omslagen, 4to.-

verkocht € 420,00
kavel: 704
De Reclame
-Lot van 20 nummers. Den Haag, 1932-1937, met bijdragen, (losse) bijlages en/ of omslagen door o.a. Grossmann, Von Stein (o.a. K.L.M. en Jaarbeurs Utrecht), Willy Sluiter, H. Spies, A. Verhorst, P. Schuitema, J. Walther en de Nederlandse Rotogravure Maatschappij, orig. omslag (1x ringband), 4to.-

verkocht € 500,00
kavel: 705
La Variabilité du Gout dans les Arts
-Léon Arnoult, La Variabilité du Gout dans les Arts. Les Phases Ornamentales de la Mode. Parijs, Devambez, 1920. Perkamenten, gevouwen kaft en perkamenten pagina's, 87 p. Enk. ongesneden. Uitgave van in totaal 303 exemplaren, waarvan 300 op perkament. Dit is nr. 289. Met 7 mooie afbeeldingen in kleur en zwart-wit. -
€ 40 - € 80
kavel: 706
Twee potloodtekeningen van een leeuw en een leeuwin
-43 x 29 cm., "21 Augustus, 1838." en "F.D. Novan[?] Deventer" in zwarte inkt in onderste marge.-
€ 60 - € 100
kavel: 707
WENDINGEN - [Huszar] Schilderwerk van Diego Rivera
- Maandblad voor bouwen en sieren van Architectura et Amicitia 10e serie, nr. 3, 1929. Samenstelling d. H.C. Verkruysen. Omslag naar ontwerp van Vilmos Huszar. Touwgebonden. Lichte vochtschade bovenkant, redelijk mooi exemplaar.-

verkocht € 120,00
kavel: 708
WENDINGEN - Dudok
-Maandblad voor Bouwen en Sieren van Architectura et Amicitia. Nummer 1, 9e Serie, 1928. Gewijd aan een ontwerp en uitgevoerde projecten van Architect W. M. Dudok. Omslag naar een tekening van W. Wouda. Touwgebonden, mooi exemplaar. + Nummer 8, 11e serie, 1930. Gewijd aan het gebouw van de Bijenkorf te Rotterdam. Omslag naar ontwerp van Arthur Staal. Touwgebonden, mooi exemplaar.-

verkocht € 240,00
kavel: 709
WENDINGEN - Amsterdam
-Maandblad voor Bouwen en Sieren van Architectura et Amicitia. 10e serie, nr. 11 en 12, Architectuur in Plan Zuid Te Amsterdam. Omslagontwerp Ir. H. T. Zwiers. + 8ste Serie, nr. 6 en 7, 1927. Architectuur in Plan West te Amsterdam. Met Omslagontwerp naar J. A. Snellebrand. Touwgebonden, beide in zeer goede staat.-

verkocht € 260,00
kavel: 710
WENDINGEN - [El Lissitsky] Frank Lloyd Wright
-Maandblad voor Bouwen en Sieren van Architectura et Amicitia. Nr. 11, 1921. Nummer gewijd aan het werk van den Amerikaanschen Architect Frank Lloyd Wright, inleiding door H.P. Berlage, met omslagontwerp in litho naar El Lissitsky.-

verkocht € 2600,00