640-740 Kunst en Toegepaste Kunst

veiling / 8 november 2011
kavel: 721
Marc Chagall - Dessins de Bible
-Verve, 1960. Dubbel nummer van Verve Vol X, nrs. 37 en 38. Waarin opgenomen 96 reproducties en 24 lithografiën. Gedrukt bij Draeger, kleurenlitho's bij de gebr. Mourlot. -

verkocht € 1500.00
kavel: 722
Eikel-druk
-Maskers. door Dirk Verèl. Van Gorcum, Assen, 1928. 36 p. Nr. 15 van de oplage van 50 genumm. en gesign. exemplaren. Met 10 houtsnedes (incl. voorzijde). -
€ 100 - € 160
kavel: 723
JAC. JONGERT
-Blikken luciferdooshouder. Aangeboden door de Erven de Wed. J. van Nelle. 54 x 38 mm. -

verkocht € 70.00
kavel: 724
Steinlen, Theophile Alexander
-Premiere Exposition de L'Oeuvre Dessine et Peint de Th. A. Steinlen. (Paris), 1894. 48 p. touwgebonden. + Exposition Steinlen, Novembre-Decembre 1903, preface Anatole France. 38 p. exbibl. ex, met tape aan rug. -

verkocht € 100.00
kavel: 725
Jan Mankes (1889-1920) - Houtsnede
-Grote Kraai. 20 x 25 cm. In oude eenvoudige houten lijst. -

verkocht € 280.00
kavel: 726
F. v. Reznicek - Verliebte Leute
-Albert Langen, München, ca. 1910. Linnen met kaft-ills. en XXXII platen. + Bloemen Corso, 12 April 1896, uitgevoerd door W.F.A. J. Vaarzon Morel en J.F. Uitg. Erven F. Bohn, 32 p. Rug gesch., vochtsch. achterz.-

verkocht € 50.00
kavel: 727
Nico Vrielink Revelations
-Jeane Vrielink-Seah, Lithography Nauta & Haagen, Oss, Kempen Group, Eindhoven, 1996. 364 p., hc. met s.o. + Walter Sickert Prints, A Catalogue Raisonné, Ruth Bromberg, Yale University Press, New Haven and London, 2000. 312 p. geb. met s.o. - en 13 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 728
Scandinavische kunst
-Erik Dal: Danske H.C. Andersen-illustrationer 1835-1975, Forening for Boghaandvaerk, 1975. 189 p. gebroch. + Satire og Humor, I dansk Tegnekunst, Mknudsen, Lundbo, Schwartz, Carit Andersens Forlag, Kobenhavn. Geb., 304 p. + Nückel - Destiny, a novel in pictures. Albert E. Marriott, London, 1930. Linn. geb. - en 9 andere-

verkocht € 40.00
kavel: 729
Frans Post interprete du Brésil
-Erik Larsen, Colibris, Amsterdam/Rio de Janeiro, 1962. 293 p. met 100 platen. Nr. 641 van een oplage van 800 ex. Gebonden met stofomslag.-

verkocht € 90.00
kavel: 730
Fré Cohen
-Schiphol, 64p. Kaft-ontwerp en binnenzijde-ontwerp Fré Cohen, geniet, verstevigd met touwbinding. + Schiphol, Gemeente-luchthaven van Amsterdam. Geïllustreerde gids. Binnenwerk en vouwomslag met doorkijkgat ontworpen door Fré Cohen. Uitgave van den dienst der gemeente handelsinrichtingen. Mooi ex., vouwvlak met Japans pap. verstevigd.-
€ 60 - € 120