veiling / 8 november 2011 / 640-740 Kunst en Toegepaste Kunst
[648] [649] [650] [651] [652]
kavel: 650 verkocht € 120,00

La Céramique Hollandaise

Histoire des Faïences de Delft, Haarlem, Rotterdam, Arnhem, Utrecht etc. et des Porcelaines de Weesp, Loosdrecht, Amsterdam et La Haye. H. Havard. Amsterdam, Compagnie Générale d'éditions "Vivat", 1909, 2 delen, vele (gelithografeerde)(kleuren) platen, ills. en signaturen, uniform halflinnen uit de tijd, folio.
Af en toe licht roestvlekkig. Twee stevig gebonden kloeke delen.