323-399 Varia

veiling / 8 november 2011
[323 - 332] [333 - 342] [343 - 352] [353 - 362] [363 - 372] [373 - 382] [383 - 392] [393 - 399]
kavel: 353
Around The World Cruise S.S. Belgenland
-Twee albums met vele foto's, programmaboekjes, menukaarten, telegrammen, visitekaartjes etc. gemaakt tijdens een wereldreis in de jaren 1925-26. Bijschriften in het Nederlands. In lederen touwgebonden uniforme albums.-
€ 550 - € 850
kavel: 354
A History of Egypt Under the Pharaohs
-Delivered Entirely from the Monuments By Henry Brugsch-Bey. John Murray, London, 1879, 2 delen, XLIV,486,(2); XIV,364,(1) p., grote gelithografeerde kaart los ingestoken, gekleurde platen, gevouwen tabellen, uniforme linnen banden.-
€ 100 - € 200
kavel: 355
Scotts Last Expedition
-Leonard Huxley (red.), Smith, London, Elder & Co., 1913, 1 vol. (van 2), (gevouwen) kaarten/ platen, moderne leren band. Toegevoegd: Journal of a Voyage to the Northern Wale-Fishery (...). William Scoresby, Ilkley, The Scolar Press, 1980, facs. herdruk van de editie Edinburgh, 1823.-
€ 50 - € 100
kavel: 356
Magic - Picture Book. Bilder - Zauberei. - Livre de la Magie graphique
-Nürnberg, D.u.V.v. Gebrüder Fels, ong. 1880, (46) p., gelithografeerde (kleuren) afbeeldingen van o.a. kinderen, narren, dieren en postzegels, met in de marges uitsparingen voor de duim, om het boekje op bepaalde bladzijden open te kunnen laten vallen, orig. omslag. Schade aan de rug, maar toch een goed exemplaar voor een dergelijk boekje - en 7 andere goochelboekjes (eerste helft 20e eeuw). -

verkocht € 100.00
kavel: 357
Karl Baedeker
-St. Petersburg und Umgebung. Handbuch für Reisende. K. Baedeker, Leipzig, 1913, 2e editie, XXII, 134 p., 16 kaarten/ plattegronden, orig. goudgeletterde linnen omslag.-

verkocht € 600.00
kavel: 358
Halcyon. Driemaandelijksch Tijdschrift voor Boek-druk- & Prentkunst
-Derde Jaargang, no. 9-12. Den Haag, A.A.M. Stols, 1942. Gebonden in halfleren verzamelband, orig. omslagen meegebonden. -

verkocht € 150.00
kavel: 359
Lot van 9 miniatuur boekjes
-1911-1937, in het Nederlands, Frans en Engels, verschillende formaten (4,5 x 3-11 x 7 cm.), orig. omslag. Leuke collectie, met name almanaks - en 1 ander miniatuur boekje.-
€ 70 - € 140
kavel: 360
Sigarendoos Etiketten
-Lot met ca. 200 sigarendoos etiketten, gedrukt tussen 1900-1930 door Drukkerij Gestel te Eindhoven. Voornamelijk steendruk, uitgevoerd in een grote verscheidenheid aan kleuren en dessins, incl. bronswerk. -

verkocht € 220.00
kavel: 361
Miniatuurboekjes
-A.H. Payne's Portemonnaie Kalender. 15 jaarkalendertjes 52 x 35 mm, tussen 1888 en 1907. Geniet, ca. 60 p. Meeste ex. wat scheuren aan randjes, enkele ex. minder mooi verstevigd. -
€ 60 - € 100
kavel: 362
Siboga-Expeditie 1899-1900
-E.J.Brill, Leiden, 1900. 159 + 16 p. Met 86 ills. en figuren, en twee uitvouwkaarten. M.G.F. Tydeman, Groot 4to.-

verkocht € 130.00