323-399 Varia

veiling / 8 november 2011
[323 - 332] [333 - 342] [343 - 352] [353 - 362] [363 - 372] [373 - 382] [383 - 392] [393 - 399]
kavel: 383
Wielrennen - WOI/Indonesië
-Grepen uit het optreden van Militaire Wielrijders in den Wereldoorlog 1914-1918 en een schets uit het Indisch Krijgsmansleven. 49 p. geniet. Met 2 uitklapbare losse kaarten. -
€ 45 - € 90
kavel: 384
Verplaatsbare afbeeldingen van de voornaamste aan ons oog onttrokken deelen van het menschelijk lichaam (...)
-Theodor Eckart, "Voor ons land bewerkt door Dr. N.B. Donkersloot". Van der Hoeven & Buys, Rotterdam, 1880, (2),10 p., 2 gelithografeerde modellen met vele vouwbare en bewegende onderdelen, orig. kart. omslag met linnen rug, folio. Enkele lichaamsdelen los, desalniettemin een mooi exemplaar. De bloedsomloop en de spijsvertering Van den Mensch. Verplaatsbare Afbeeldingen van het Hart, de Longen, de Maag en het Darmkanaal. S. Coronel. A. van Klaveren, Amsterdam, 33,(1) p., 3 gelithogr. beweegbare afbeeldingen en houtgravures in de tekst, orig. gelithogr. omslag met linnen rug, 4to.-

verkocht € 100,00
kavel: 385
Arabische Vertellingen der Duizend en één Nacht
-Bewerkt door Gerard Keller, met 3000 illustratiën van Gustave Doré en anderen. Uitgave den Geb. E. & M. Cohen, Nymegen en Arnhem [1890]. Set van 7 banden, in decoratieve rode linnen banden. -

verkocht € 80,00
kavel: 386
Prentenboeken
-In der Heimat, in der heimat. Kriegsbilder Album von B. Wennerberg. Albert Langen, Munchen, ca. 1920. 30 p. Folio, linnen geb. Mooi exemplaar + Through Woodland and Meadow. Ernest Nister, London, [1895]. Besch. aan rug en randen. Binnenwerk goed. -
€ 40 - € 80
kavel: 387
Alphabet van Wapens en Vlaggen
-16 p. uitg. onbek., ca. 1880. Touwgebonden, met aan een zijde letters, andere zijde vlaggen van landen, gelith. Rug los van kaft.-

verkocht € 40,00
kavel: 388
Walhall. Die Gotterwelt der Germanen
-E. Doepler D.J. und Dr. W. Ranisch, Martin Oldenbourg, Berlin. Linn. geb. met reliefdruk + Im Wechsel der Tage, unsere Jahreszeiten im schmuck von Kust und Dichtung. Eine Auswahl, uitg. Adolf Brennecke, 9e dr. Leipzig, Hirt & Sohne, [1900], 184 p. geb. - en 1 andere. -
€ 35 - € 70
kavel: 389
Typografie
-Drukkershandboek 1844, van Cleef, fotoherdruk voorzien van een inleidende studie en registers op personen en termen uit het handboek door Frans A. Janssen. Gerard van Heusden, Amsterdam, 1974. 259 p. geb. met s.o. + Elsevier's Dictionary of the Printing and Allied Industries, sec. revised and enlarged ed. Elsevier, 1983. 1026 p. Geb. - en 19 andere.-

verkocht € 80,00
kavel: 390
Zaens Skoon
-R.J. Ouwejan. Meijer, Wormerveer, 1934-(1938), 2 delen, orig. linnen, oblong folio.-

verkocht € 550,00
kavel: 391
De Volksmenner. Proeve van physiologisch-humoristische soortbeschrijving
-G.J.A. Beijerinck, Amsterdam, 1844, VIII,105,(6) p., met "Houtsneê-Vignetten", orig. kart. omslag.-
€ 60 - € 100
kavel: 392
Souvenir de Rotterdam
-P.M. Bazendijk, Rotterdam, laat 19e eeuw, leporello bestaande uit 12 gelithografeerde plaatjes, orig. gelithogr. kart. omslag met linnen rug, oblong 8vo.-

verkocht € 50,00