veiling / 8 november 2011 / 323-399 Varia
[350] [351] [352] [353] [354]
kavel: 352 verkocht € 60.00

R.K.O. Radio Films. Lot van 5 gelithografeerde film advertenties.

ong. 29 x 20 cm., text in frans, (1938), onder passepartout.
Afkomstig uit de franse R.K.O. catalogus. Enkele namen: Fred Astaire, The Marx Brothers, Mickey Mouse, Katharine Hepburn en Cary Crant.