veiling / 8 november 2011 / 323-399 Varia
[352] [353] [354] [355] [356]
kavel: 354 € 100 - € 200

A History of Egypt Under the Pharaohs

Delivered Entirely from the Monuments By Henry Brugsch-Bey. John Murray, London, 1879, 2 delen, XLIV,486,(2); XIV,364,(1) p., grote gelithografeerde kaart los ingestoken, gekleurde platen, gevouwen tabellen, uniforme linnen banden.
Banden licht gesleten.