veiling / 8 november 2011 / 323-399 Varia
[390] [391] [392] [393] [394]
kavel: 392 verkocht € 50.00

Souvenir de Rotterdam

P.M. Bazendijk, Rotterdam, laat 19e eeuw, leporello bestaande uit 12 gelithografeerde plaatjes, orig. gelithogr. kart. omslag met linnen rug, oblong 8vo.
Band gesleten, voor de rest goed.