veiling / 8 november 2011 / 323-399 Varia
[325] [326] [327] [328] [329]
kavel: 327 € 300 - € 500

Ons Tientje

Erik van der Kam. Een necrologie over het tientje door drs. E. van der Kam onderzoeker papiergeld bij het Geldmuseum. 2007, Distelkamp Arethusa Pers, Dodewaard. Nummer 33 van 225 exemplaren, gebonden in half leder met papieren platten en lederen kapitalen, waarvan in de band een gouden en een zilveren tientje is verwkert en in de uitslaande pagina een origineel papieren tientje is gestoken. In kartonnen schuifhoes. 116 p. gesign. door auteur en drukker.
*De goudprijs maakt aanlokkelijk het boek te ontdoen van haar versierselen..