Zoeken

Zoeken / agent 327
Gezocht op: agent 327
Aantal resultaten: 18
[1006 - 1013 ] [971 - 635 ]
kavel: 1006 Dinsdag 4 juni 2019. Aanvang 19 u. Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I

Martin Lodewijk - Agent 327
    -Dossier 13 + 15 t/m 19. Uitgeverij Meulenhoff en L, 2001-2005. Delen 15 t/m 18 alle genummerd en gesigneerd met persmapje en voorschets in potlood van Lodewijk. -
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 160,00
kavel: 1005 Dinsdag 4 juni 2019. Aanvang 19 u. Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I

Martin Lodewijk - Agent 327
    -Dossier 3, uitgeverij L. Hc, 7e dr. 2012 + Dossier 4, uitgeverij L. Hc, eerste druk 2007. Nr. 33/125, gesigneerd en voorzien van Top Secret mapje met voorstudie in potlood + Dossier 6. Hc, Meulenhof, 2001 - en Dossier 10. Uitgeverij L. Hc, 2008. Nr. 97/150, gesigneerd en voorzien van Top Secret mapje met voorstudie in potlood + Dossier 16. 1e dr. Hc, Meulenhof, 2002.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 200,00
kavel: 988 Dinsdag 4 juni 2019. Aanvang 19 u. Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I

Lot van 60: De Generaal + Agent 327 e.a.
    -Agent 327 dl. 1-6, 8-11 + De Generaal 1-9 + Oberon Reeks dl. 3-6, 8, 10, 13, 14 - en 33 andere. Vrijwel alle in zeer goede staat.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 160,00
kavel: 1076  Veiling 19, deel II: woensdag 13 juni 2018, aanvang 19.00 Strips, (Strip)Originelen, Collectie van Raemdonck, Aziatica, Indonesië, Typografie, Fotografie en Fine Arts

Franka + De Generaal + Agent 327
    -Franka nr. 1 t/m 21, sc, 1978-2010. Reeks met gebr. sporen; eerste 5 nummers met losse pagina's, dl. 12 met nietjes, dl. 16 besch. aan rug + De Generaal nrs. 1 t/m 13 (dl. 2 in hc) + Agent 327 nrs. 2, 3 en 6 t/m 17.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 60,00
kavel: 1019 Veiling 16 zitting 2 (van 3) 7 december 2016

Franka + Agent 327 + Aria + De Avonden
    -Franka deel 1 t/m 6, 8-10, 12, 13 en 18, Big Balloon, sc. Meest in nieuwe druk + Felle Flitsen, Stripboekgeschenk 2002 + Het Meesterwerk, luxe editie nr. 201/2000, Franka BV, Aalden, 2002. In linnen met opgeplakte voorplaat + Agent 327. Twee zeefdrukken, beide 30 x 21 cm., gesigneerd + Dossier CID 005, Onkruit, 1985. Illegale uitgave, geniet, 45 pp. + Rot voor Rotterdam, Griffioen Grafiek, luxe uitgave in linnen met opgeplakte voorplaat, genummerd, gesigneerd + Agent 327 nr. 15. Hc met bijlage, nr. 91/250 + Gerard Reve de Avonden, Dick Matena. Hc, nr. 1-3 in luxe linnen en nrs. 1-4 in gewone hardcover + Weyland - Aria deel 1, 3 t/m 22, 25 en 26. Sc, Dupuis Spotlight, 1998-2004. -
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 130,00
kavel: 1124 Veiling 15 - Zitting 2 (van 3)  7 juni 2016.

Agent 327 + Gilles de Geus + De Generaal + Heinz
    -Martin Lodewijk, Agent 327 dl. 6 t/m 9 + 11 t/m 18 + dl. 00 The Making Of, uitgeverij M, 2001-2004, delen 00, 16 en 18 met originele schets in mapje 'Top Secret', alle in hc + Hanco Kolk, Gilles de Geus 0 t/m 9 (-dl. 4) + 3 overige uitgaven, Silvester,1996-2003, deel 1 = dossier-editie Arboris, 9x hc + 3x sc + Peter de Smet, De Generaal op herhaling 1 t/m 3, Ruud Melse uitgaven, 1994, alle in hc + Rene Windig / Eddie de Jong, Heinz 1 t/m 10, Gezellig & Leuk uitgaven, 1988-1993, alle in sc en in goede staat.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 190,00
kavel: 1026 Veiling 15 - Zitting 2 (van 3)  7 juni 2016.

Henk Kuijpers en Martin Lodewijk
    -Gouden Tip, 1996. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd HC 8/30 + Agent 327, Olga Lawina en Fu Manchu, 1989. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 45/150. -
 Gesloten voor biedingen
kavel: 1019 Veiling 15 - Zitting 2 (van 3)  7 juni 2016.

Martin Lodewijk
    -"Rails", (Rampo). Zeefdruk Agent 327, 1996. Uitgave Griffioen Grafiek, Zeefdruk Axis Hilversum. Nr. 1/99. Gesigneerd r.o.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 80,00
kavel: 1018 Veiling 15 - Zitting 2 (van 3)  7 juni 2016.

Martin Lodewijk
    -"Rails". Zeefdruk Agent 327, 1996. Uitgave Griffioen Grafiek, Zeefdruk Axis Hilversum. Nr. 1/99. Gesigneerd r.o. -
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 80,00
kavel: 1013 Veiling 15 - Zitting 2 (van 3)  7 juni 2016.

Martin Lodewijk
    -Originele potloodtekening Agent 327. 27 x 19 cm. In passepartout in lijst. -
 Gesloten voor biedingen
[1006 - 1013 ] [971 - 635 ]
+31 (0)6 47986138