Zoeken

Zoeken / agent 327
Gezocht op: agent 327
Aantal resultaten: 3
kavel: 843 Veiling 5 28 maart 2011

Agent 327 Originele inkleuring + Cel
    -Gesigneerd door Martin Lodewijk. Twee pagina's uit Dossier Nachtwacht, 1980. 24 x 18 cm.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 100,00
kavel: 786 Veiling 5 28 maart 2011

Agent 327: Het Pad van de Schildpad
    -Martin Lodewijk, Luxe-editie met originele tekenplaat. Uitgave in eigen beheer, 2008. In blauw linnen gebonden met opgeplakte plaat, in cassette. Gesign. en genumm. Inclusief de halve originele plaat B34. -
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 270,00
kavel: 929 Veiling 5 28 maart 2011

Agent 327: Cacoïne en Commando's
    -Martin Lodewijk, Collectors Edition, 2006. 104 p. Luxe uitgave in cassette op linnen met opgeplakte plaat, gesign. en genumm. Dit is nr. 27 van 75. Met originele pagina. -
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 220,00
+31 (0)6 47986138