Zoeken

Zoeken / dulieu
Gezocht op: dulieu
Aantal resultaten: 6
kavel: 994 Veiling 5 28 maart 2011

Jean Dulieu: Originele schets
    -Pietertje in diep bedroefde staat. Gesigneerd door Dulieu, gemaakt op vakantie-adres Braunwald, 24 januari 1977. 10,5 x 6,5 cm-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 170,00
kavel: 995 Veiling 5 28 maart 2011

Jean Dulieu: Originele schets Paulus de Boskabouter
    -Paulus schetsvel met diverse mimieken. Gesigneerd. Arnhem, december 1980. 14,5 x 19 cm.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 170,00
kavel: 996 Veiling 5 28 maart 2011

Jean Dulieu: Boekillustratie uit Wawwa
    -Originele inkttekening gepubliceerd in Wawwa. Paulus doet een bloempje achter Wawwa's oor. -
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 700,00
kavel: 997 Veiling 5 28 maart 2011

Jean Dulieu: Origineel aquarel Paulus de boskabouter
    -Paulus en aap achter glas in lijst. 10,5 x 8 cm. Ca. 1965-
 Gesloten voor biedingen
kavel: 998 Veiling 5 28 maart 2011

Jean Dulieu: Originele aquarel Paulus de Boskabouter
    -Paulus en Oehoeboeroe onder de Paardenkop. 11,5 x 17 cm. -
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 1050,00
kavel: 999 Veiling 5 28 maart 2011

    -Paulus en Gregorius gaan op veldtocht. Gepubliceerd in de Margriet. 30 x 23,5 cm.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 3200,00
+31 (0)6 47986138