Zoeken / dulieu
[994] [995] [996]
28 maart 2011
Veiling 5 ( Resultaten )
770-999 Strips
kavel: 994verkocht € 170,00
Jean Dulieu: Originele schets

Pietertje in diep bedroefde staat. Gesigneerd door Dulieu, gemaakt op vakantie-adres Braunwald, 24 januari 1977.
10,5 x 6,5 cm

Highslide JS
28 maart 2011 / 770-999 Strips

+31 (0)6 47986138