Zoeken / dulieu
[994] [995] [996] [997]
28 maart 2011
Veiling 5 ( Resultaten )
770-999 Strips
kavel: 995verkocht € 170,00
Jean Dulieu: Originele schets Paulus de Boskabouter

Paulus schetsvel met diverse mimieken. Gesigneerd. Arnhem, december 1980. 14,5 x 19 cm.
Highslide JS
28 maart 2011 / 770-999 Strips

+31 (0)6 47986138