Zoeken

Zoeken / franka
Gezocht op: franka
Aantal resultaten: 11
[771 - 932 ] [931 - ]
kavel: 771 Veiling 5 28 maart 2011

Franka
    -Overschakelen, Aquarellen en Kerstkaarten. Kill them Pirates editions, 2000. Alle genummerd 260 van 1000 ex. gebonden met linnen rug. Met in ieder exemplaar een losse bijgevoegde en gesign. plaat. + Une Aventure de Franka, Tome 1 & 2; Les Dents du Dragon, Collection Eldorado, Les Humanoides Associes, 1986. -
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 70,00
kavel: 896 Veiling 5 28 maart 2011

De Serie
    -Griffioen Grafiek, vanaf 1990. Collectieve portfolio met werk van Nederlandse tekenaars. Met daarin 6 series van 4 zeefdrukken; Franka, de Tegenspeelsters en Costuums, Henk Kuijpers, Correspondentie 1992-93, Hanco Kolk/Peter de Wit, Het geheime Wapen..., Martin Lodewijk, Pornfolio of the Making of Sacred Pin-ups, Peter Pontiac en Een jaar bijslapen, Lian Ong. -
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 150,00
kavel: 895 Veiling 5 28 maart 2011

Franka : Harley Davidson
    -Henk Kuijpers, uitg. Franka, 1998. Portfolio met 8 gesigneerde zeefdrukken. Oplage van 500 genumm. en gesign. ex. In ringmap met bijbehorende plastic hoezen. -
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 220,00
kavel: 894 Veiling 5 28 maart 2011

Franka : Cadillac Club.
    - Henk Kuijpers, Griffioen, 1988. Portfolio met 8 door Kuijpers gesigneerd prenten. Exemplaar van de Série d’Ami, nummer A21 uit een oplage van 50 ex., uitgebreid met extra prenten. In een plastic map met bijbehorende hoezen gestoken. -
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 320,00
kavel: 897 Veiling 5 28 maart 2011

Franka Luxe uitgave
    -Henk Kuijpers. Eigen beheer, 2001. Succes Verzekerd en Eigen Risico. Mega bibliofiele luxe uitgave. Opbergdoos met twee gekartonnerde albums, linnen band, groot formaat (49 x 35,5 cm). Met originele tekenplaat en originele inkleuring van plaat pag. 39 van het verhaal Succes Verzekerd.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 900,00
kavel: 898 Veiling 5 28 maart 2011

Henk Kuijpers: Mega-editie Het Portugese Goudschip/Stranddroom/De Ogen van de Roerganger.
    -Uitgeverij Franka, 1998. Folio luxe bibliofiele cassette met groot formaat album en originele tekenplaat, pag. 43 van de Ogen van de Roerganger. -
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 850,00
kavel: 935 Veiling 5 28 maart 2011

Franka Luxe uitgaves
    -Big Balloon, 1990-1996. 7 luxe linnen banden, 1e druk, alle genummerd en gesigneerd: Het Monster van de Moerplaat, Gangsterfilm De vlucht van de Atlantis, De Blauwe Venus, De Dertiende Letter, Het misdaadmuseum en Het portugese Goudschip. - en Caddilac Club, luxe linnen, Big Balloon en Griffioen Grafiek, 1992. -
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 220,00
kavel: 934 Veiling 5 28 maart 2011

Henk Kuijpers: Franka - De tanden van de Draak
    -Oberon BV, 1986. Luxe uitgave op linnen, blauwe uitgave. Met opgeplakte voorplaat. -
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 100,00
kavel: 933 Veiling 5 28 maart 2011

Henk Kuijpers: De Terugkeer van de Noorderzon
    -Deel 1 en 2. Oberon BV en Stripwinkel Franka, 1985. Luxe-editie op linnen met opgepakte plaat van het 3de en het 4de album. Verschenen in een oplage van 750 genummerde en gesigneerde exemplaren. Dit is nr. 458. -
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 200,00
kavel: 932 Veiling 5 28 maart 2011

Henk Kuijpers: Franka en de ogen van de Roerganger
    -Collector's Edition, Big Balloon, 1997. Luxe linnen uitgave in groenlinnen uitklapcassette met cassette waarin een gesign. prent en schets. Oplage 375 ex. genumm. en gesign. Dit is nr. A93. -
 Gesloten voor biedingen
[771 - 932 ] [931 - ]
+31 (0)6 47986138