Zoeken

Zoeken / olympi
Gezocht op: olympi
Aantal resultaten: 171
[2087 - 2370 ] [2365 - 2357 ] [2301 - 1052 ] [812 - 813 ] [812 - 2250 ] [804 - 884 ] [873 - 353 ] [550 - 149 ] [565 - 582 ] [754 - 636 ] [635 - 486 ] [482 - 454 ] [453 - 451 ] [495 - 414 ] [645 - 435 ] [434 - 262 ] [254 - 721 ] [641 - ]
kavel: 2087 Woensdag 5 juni 2019. Aanvang 19.00  Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia

[Olympische Spelen] Voetbalfinale Argentinië-Uruguay dagprogramma Voetbaltoernooi 1928
    -Dagprogramma no. 21, 13 juni, 1928. Voetbaltoernooi Argentinië-Uruguay. 10 p. Geniet. Ontwerp voorzijde: Chris van der Hoef. -
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 300,00
kavel: 2086 Woensdag 5 juni 2019. Aanvang 19.00  Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia

[Olympische Spelen] Luxe editie IXe Olympiade Amsterdam 1928
    -Luxe gebonden uitgave. Een van 82 op naam gemaakte exemplaren. Dit is het exemplaar van Karel Lotsy, voorzitter H.F.C. en chef de mission tijdens de Olympische Spelen van 1936, 1948 en 1952. 1042 p. Compleet met bijlagen.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 380,00
kavel: 2084 Woensdag 5 juni 2019. Aanvang 19.00  Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia

Friedensreich Hundertwasser (1928-2000)
    -Olympische Spiele München 1972. 64 x 102 cm. -
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 80,00
kavel: 509 Maandag 3 juni 2019, aanvang 19.00  Veiling 21, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen

[Architectuur. Britse gotiek] Types d'architecture Gothique
    -empruntés aux édifices les plus remarquables construits en Angleterre pendant les XII, XIII, XIV, XV et XVI siècles et représentés en plans, élévations, coupes et détails géométraux de manière a compléter l'étude et a faciliter la construction pratique des diverses variétés du style ogival. Par A.W. Pugin, Architecte, archéologue. Traduit de l'Anglais. Luik/ Parijs, E. Noblet/ Borrani & Droz, 1851-1853, 3 delen, (4),IV,76; (2),96; (6),74 p., met staalgegraveerd portret van de auteur (in deel 3) en 75/ 73/ 77 platen (5 uitslaand en tellend als 2 platen), contemporain uniform half marokijn met vergulde en geribde rug, folio.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 100,00
kavel: 2082 Woensdag 5 juni 2019. Aanvang 19.00  Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia

[Riefenstahl] Schönheit im Olympischen Kampf
    -Leni Riefenstahl. 2. Auflage, 21. bis 32. Tausend. Berlin, Deutschen Verlag, 1937. (1) p. inleiding door Riefenstahl en (281) pp. platen in z/w. Oorspr. linnen met stofomslag, groot 4to.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 130,00
kavel: 1958 Woensdag 5 juni 2019. Aanvang 19.00  Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia

Sluitzegels
    -Album met ca. 550 sluitzegels van Amsterdam, o.a. Olympische Spelen Amsterdam, slachterijen, boekbinders, melkinrichtingen, bakkerijen en evenementen als 'Jan Olieslagers vliegt 31 mei -1 juni "Rozenoord" Amsterdam' (1910). Verder enkele toegangskaartjes, labels en een pagina telefoonkaarten, alle m.b.t. Amsterdam.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 300,00
kavel: 703 Maandag 3 juni 2019, aanvang 19.00  Veiling 21, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie en Atlassen

[Kranten] Noordwijk aan Zee
    -De Noordwijker. Nieuw-en Advertentieblad voor Noordwijk-Binnen, Noordwijk aan Zee, Noordwijkerhout, Voorhout enz. Ca. 75 kranten van dit twee-wekelijkse blad, tussen 1908 en 1928 (deze met o.a. Olympische spelen).-
 Gesloten voor biedingen
kavel: 2078 Woensdag 5 juni 2019. Aanvang 19.00  Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia

Wielrennen
    -Programma Wereldkampioenschappen 8 t/m 13 aug. 1959, Amsterdam Olympisch Stadion. 32 pp. Wedstrijden ingevuld, verder goed - en [idem] andere voorzijde + schriftje met krantenknipsels van die tijd + Officieel Programma Internationale wielerwedstrijden 1962 - en een schrift met daarin 20 foto-ansichten van wielrenners waaronder enkele gesigneerde (o.a. Henk Faanhof en Martin v/d Borgh).-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 60,00
kavel: 2077 Woensdag 5 juni 2019. Aanvang 19.00  Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia

[Olympische Spelen. Paardensport] IX Olympiade Amsterdam 1928
    -Officieel dagprogramma no. 35. 10 et 11 Août, Sports équestres. Geniet, 29 pp. Omslag Chris van der Hoef, uitvoering Joh. Mulder, Gouda. Fraai ontworpen, Franstalig programma voor de ruitersport-onderdelen + toegangskaartje Ruitersport voor 11 en 12 augustus (met klein gaatje) + 10 losse of uitgescheurde programmablaadjes voor diverse onderdelen, met resultaten ingevuld in pen.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 70,00
kavel: 2370   Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00

Olympische Spelen 1928
    -Officieel Toegangskaartje voor het onderdeel 'Roeien' op de IX Olympiade + Toegangskaartje abbonement voor onderdeel 'Ruitersport', Eere Tribune op 11 en 12 augustus 1928. Kleine besch. aan linkerzijde van het kaartje, en een gaatje waar het geknipt is. -
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 140,00
+31 (0)6 47986138