Zoeken / p.t.t.
[715] [714] [713] [712] [711]
28 maart 2011
Veiling 5 ( Resultaten )
656-769 Affiches
kavel: 713€ 50 - € 80
Feest? Stuur een gelukstelegram, u steunt hierdoor het jeugdwerk

P.T.T. Ontwerp Wim Bijmoer. Drukkerij Senefelder, Amsterdam.1958.
Gerest. scheurtje in bovenmarge. Punaisegaatjes op de hoeken en een kleine besch. in linkermarge. Verder in goede staat. 80 x 59,5 cm.
28 maart 2011 / 656-769 Affiches

+31 (0)6 47986138