Zoeken

Zoeken / papieren theater
Gezocht op: papieren theater
Aantal resultaten: 4
kavel: 182 Veiling 5 28 maart 2011

Papieren Theater
    -Frans theater met twee achterdecors met aan versozijde ander decor. 36,5 x 47,5 cm. Rechtzaal, Kerk, Keukeninterieur en Café. Met 4 zijdecors voor alle decors. Twee extra inzetstukken voor een zijpaneel - en 10 figuren van sprookje Genoviève (waarschijnlijk uit ander theater?). Voorstuk en figuren niet aanwezig. -
 Gesloten voor biedingen
kavel: 181 Veiling 5 28 maart 2011

Papieren Theater: Opéra.
    -Papier op hout, 64 x 58 x 44 cm. Frankrijk, ca. 1850. Houten bodem en Enkele wormgaatjes in het front. 4 zijdecors en achterwand met aan versozijde andere voorstelling. Circus en dorpsgezicht met stadshuis. Met enkele series Franse en Duitse figuren; 10 figuren "der Gestiefelte Kater" (11 figuren), "Der Kleine Robinson" (6 figuren), in originele zakjes - en 22 diverse figuren. -
 Gesloten voor biedingen
kavel: 180 Veiling 5 28 maart 2011

Papieren Theater
    -Klein theater, ca. 1830, met 6 smalle decorstukken en een achterdecor met aan versozijde andere voorstelling. Met 19 beweegbare marionetten aan metalen houders, 13 losse metalen houders, 4 staande figuren (wellicht van een ander theater) en 12 losse beweegbare figuurtjes. -
 Gesloten voor biedingen
kavel: 179 Veiling 5 28 maart 2011

Papieren Theater ca. 1840
    -Groot kindertheater, 64 x 55 x 46 cm. Houten theater op verhoging, met stenen versieringen, houten lagen, met wapen "W" geflankeerd door 2 leeuwen. Litho op hout geplakt. Origineel theater in lagen met 2 handgekleurde achterpanelen. 2 Panelen, 6 smalle zijdecors, 8 figuren en 28 requisiten. -
 Gesloten voor biedingen
+31 (0)6 47986138