Zoeken

Zoeken / sinterklaas
Gezocht op: sinterklaas
Aantal resultaten: 237
[2242 - 2720 ] [2279 - 77 ] [76 - 2084 ] [24 - 12 ] [1 - 47 ] [1961 - 8 ] [7 - 68 ] [750 - 56 ] [20 - 51 ] [39 - 19 ] [11 - 28 ] [27 - 18 ] [17 - 19 ] [18 - 459 ] [72 - 110 ] [108 - 96 ] [127 - 874 ] [873 - 865 ] [71 - 62 ] [61 - 51 ] [44 - 6 ] [43 - 30 ] [17 - 520 ] [70 - 288 ]
kavel: 2242 Friday 25 june 2021, 7 pm Auction 25. Session V.

Fine Arts, Comics, Erotica, WW2, Sports, Toys, Ephemera and Picture postcards, Posters, Various

De Gruyter advertisements and wrappings archive, 1921-1941
    -2 folio albums from the archive of De Gruyter: (1) 429 advertisements in papers and magazines from 1921-1941; (2) 63 wrappings and displays from 1931-1941, incl. a complete set "Bouwplaat Onze weermacht 1-6", 1930 train wrapping, 1931 plane wrapping, Surprise Kalendar 1931 and several very rare Sinterklaas displays from the 1930s.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 2000.00
kavel: 1005 Tuesday 22 june 2021, 7 pm Auction 25 Session II

Collection Tjeerd Deelstra. Post-war Avant-Garde. Fluxus and Conceptual Arts & Counterculture Movements part II

[Provo. Anti-rooklobby] Getypt transcript van een telefoongesprek
    -between Jasper Grootveld and Lenze Meinsma, 5 one-sided typed leaves, in original file with label on the spine ("Dictaat no. 1"), 4to size. Added: A picture of Jasper Grootveld writing 'Ben uw ook al an de Kanker' on a tobacco promotional poster. 21 x 29 cm.-
 Gesloten voor biedingen
kavel: 1645 Thursday 24 june, 2021  Auction 25. Session IV.

Topography, Cartography, Indonesia, Asian Arts, Graphic and Fine Arts

Jan Mammen (1899-1978)
    -Sinterklaas with a ship in the background in various shades of grey. Unsigned, with indication Katwijk. 14 x 34 cm.-
 Gesloten voor biedingen
kavel: 63 Maandag 30 november 2020, aanvang 19.00 Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie

[Sinterklaas] Sint Nikolaas en zijn knecht
    -Amsterdam, J. Vlieger, ca. 1887. 34 p. 8vo. Klein scheurtje aan rug, verder net exemplaar + Intocht van St. Nicolaas door A.C. Callenfels. Alkmaar, Gebr. Kluitman, ca. 1903 + Sint Nikolaas en zijn knecht door J. Schenkman. Amsterdam, J. Vlieger, 1885 (op achtergrond voorplat "J. Vlieger Boekhandel" in de plaat). Redelijk ex. met diverse taperestauraties.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 185.00
kavel: 2265 Woensdag 2 december 2020, aanvang 19.00 Veiling 24, deel III. Fotografie, Sport, Schaakboeken, Ansichtkaarten, Erotica, Varia, Antiek

[Sinterklaas] Dordtsche Speculaas. Sinterklaasblik
    -Ca. 1910. Gelithografeerd. Redelijk exemplaar met diverse krasjes en roestplekjes. Scherpe binnenzijde, ongevouwen buitenzijde. N.V. Delicatessenfabriek, voorheen Maison van Asperen, Dordrecht, Holland. 18,5 x 6 x 9 cm.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 90.00
kavel: 15 Maandag 30 november 2020, aanvang 19.00 Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie

[Monki, In de Soete Suikerbol e.a.] Avonturen van Monki in Afrika
    -Spaarnestad, 1948. 64 pp. Geniet. Net ex. + Monki op Bali, 1950 + Monki's reis om de wereld. 50 avonturen in Afrika, 1937. Rug en platten met gebruikssporen, stempel op titelp. + In de Soete Suikerbol. W.G. van de Hulst. Herdruk De Standaard, dl. 1-7, ca. 1950 + Klaas. Een Sinterklaasverhaal van W.G. van de Hulst met tekeningen van W.G. van de Hulst junior. Amsterdam, Ploegsma, 1945. Net ex. - en 7 andere. Toegevoegd: twee kaartjes Bruintje Beer, uitg. E.H. & Co, ca. 1931. Gelopen - en krantenknipsels m.b.t. In de Soete Suikerbol.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 180.00
kavel: 14 Maandag 30 november 2020, aanvang 19.00 Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie

[Sinterklaas] Jaap Ravelli (1916-2011)
    -Sinterklaas aan boord van zijn stoomboot. Tegel, keramiek, Unica, ca. 1980. Signatuur en stempelmerk en titel "De goed-heilig man" aan achterzijde. Uitvoering eigen atelier.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 200.00
kavel: 2621 Donderdag 2 juli 2020, aanvang 19.00  Veiling 23 Deel IV. Schaakboeken deel II, Ephemera en Ansichtkaarten, Speelgoed, WOI & II, Erotica, Affiches, Stereofoto-en Camera, Varia

[N.S.B.] "[Roelf] Bonnema, (kleine) NSB'er te Winschoten. Correspondentie."
    -"2e WO, Interneringskamp, tribunaal, jaren '70". Portfolio met de genoemde titel en korte inhoudsopgave in potlood op de voorzijde, met als inhoud o.a. een correspondentiearchiefje bestaande uit een gedetailleerd handgeschreven verslag van de laatste uren van Mussert, Bonnema's veroordeling tot 3 jaar internering en ontzegging van kiesbevoegdheid en het bekleden van een onderwijsambt voor 10 jaar (aan Bonnema in interneringskamp Finsterwolde, 21 maart 1947), een manuscript artikel van zijn hand ter plaatsing in Vivos-Voco, een dagvaarding uit 1937, het manuscript voor een (afgelaste) radio-lezing door Bonnema, een uitvoerig handgeschreven sinterklaasgedicht ondertekend met "Veel Houzeetjes, Sint Nicolaas 6/12 '47", vele getypte brieven/ briefjes van de advocaten en procureurs J.H. Bast en H. Douwes aan A.A. Bonnema, inzake de rechtzaak tegen zijn broer Roelf Bonnema, en een aantal doorslagen van getypte briefjes door A.A. Bonnema aan het advocatenkantoor, voorts bezwaarschriften/ verdedigingen, het programma van een culturele avond, vele brieven van Bonnema aan "Liebe Mutti, lieve tante en Hanneliese" gedateerd 1944- begin 1945, vele brieven en briefkaarten vanuit het interneringskamp te Finsterwolde (op speciaal, voorgedrukt papier en deels met enveloppen), een enkele brief van net na zijn vrijlating en ca. 20 (afschriften van) brieven aan Roelf Bonnema uit de jaren '70.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 440.00
kavel: 37 Maandag 29 juni 2020, aanvang 19.00  Veiling 23, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie.

[Sinterklaas] Sint Nikolaas en zijn Knecht
    -J. Schenkman. J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1870. Vroege herdruk. Opnieuw gebonden in halflinnen met behoud van orig. voorplaat. Titelpag. zonder marges opnieuw op papier gezet, eerste tekstblad ontbreekt, alle 16 litho's en overige 12 tekstp. aanwezig.-
 Gesloten voor biedingen
kavel: 2720 Donderdag 2 juli 2020, aanvang 19.00  Veiling 23 Deel IV. Schaakboeken deel II, Ephemera en Ansichtkaarten, Speelgoed, WOI & II, Erotica, Affiches, Stereofoto-en Camera, Varia

[Vervoer] N. Sickenga. Van Gend en Loos
    -Afhalen, vervoeren, bezorgen. ATO. Vlugger, goedkoper. N. Sickenga, 1931. Lichte papiervraat aan onderzijde, verder net ex. + Sinterklaas pakjes vlug en goedkoop op tijd en onbeschadigd bezorgd + Geregelde Groepagedienst Zutphen - Amsterdam/ Rotterdam Voordeelige tarieven. Alle ca. 100 x 62 cm.-
 Gesloten voor biedingen
verkocht € 80.00
+31 (0)6 47986138/ +31 (0)6 57643261