LOT 603
PASSED

MUZIEKDOOS.

This item contains no English description. See the Dutch description: Ca. 1860. Litho met 4 poezen. Drie poezen dansen als het mechanisme in werking wordt gezet, de vierde beweegt het kopje en speelt viool. Ingelijst achter glas. Staand model. Goed werkend, met orig. sleutel. Ca 1860. Goed ex. Voorkant 24 (b) x 20 (h) cm.