JEAN DULIEU: Originele schets Eucalypta de heks.
This item contains no English description.
See the Dutch description: Schets bestaande uit 3 tekeningen. Waarin Eucalypta weer eens iets verwerpelijks brouwt en Paulus naar zijn vrinden holt om iets daartegen te gaan verzinnen. Gedateerd 15 feb. 1979.
8,5 x 17 cm.