LOT 876
SOLD €240,00

Originele tekening + litho Colin Wilson

This item contains no English description. See the Dutch description: Cowboys voor een huis. 30 x 40 cm. Met aanwijzingen van de tekenaar in de marge. Tekening is in 1987 bij drukkerij afgegeven als origineel voor litho's. Hiervan is een proefdruk gemaakt, gesigneerd en gedat. Onbekend is of er meerdere exemplaren zijn verschenen.

(totaal 2)