LOT 892
SOLD €45,00

ALEX

This item contains no English description. See the Dutch description: Jacques Martin (1921-2010), 60 Ans Avec Alix. Portfolio in roodlinnen map met bandsluiting. 8 platen, waarvan 2 sérigraphien en 6 offset gedrukt. Oplage 250, gesign. door Martin. Dit is nr. 198.

* Martin overleed dit jaar, dit is het laatste door hem uitgebrachte gesigneerde werk.