LOT 988
SOLD €170,00

Pieter Kuhn. Beeldje

This item contains no English description. See the Dutch description: Pieter Joseph (Piet) Kuhn (1910-1966), Amsterdam. "Groenglazuren sculptuur". Gesigneerd "P. Kuhn, november 1923, Quellinus. 6x6x13cm.

* Kuhn volgde in de jaren '20 van de 20e eeuw lessen op de Kunstnijverheidsschool Quellinus Amsterdam. Hier volgde hij aardewerk-lessen bij meester-keramist en -glazuurder Bert Nienhuis (1873-1960).