LOT 7
SOLD €50,00

Mari ten Kate: Zonder Moeder

This item contains no English description. See the Dutch description: Aquarellen naar teekeningen van Mari ten Kate, met bijschrift van den Teekenaar. Uitgave H.C.Drose, Zwolle, ca. 1880. Folio, 48 x 34,5 cm. 7 tipped-in pl., met verhaal op dicht.

Wat bruingevlekt, en enkele pags. wat kleinere besch., Halfled. rugband inkep. bovenzijde. Compleet. Een redelijk exemplaar.