LOT 950
SOLD €140,00

Dick Matena: Rechter Tie 1 Chrysant

This item contains no English description. See the Dutch description: Dick Matena naar Robert van Gulik. Arboris, 2000. Luxe uitgave met originele plaat. Oplage 44 genumm. en door Matena gesign. ex. Dit exemplaar bevat plaat 40 van het verhaal. Tekening in gouache en Oostindische inkt. + De meisjes van het Station, portfolio Matena, Arboris, 1990. 167/400, bestaande uit voorwoord, 8 tekstpag, schetsen en fullcolour gesigneerde erotische zeefdrukken. In orig. map, linnen rug, tekstplaat op voorplat en lintgesloten.

(totaal 2)