LOT 447
PASSED

Hendrik Valk

This item contains no English description. See the Dutch description: Humor in een kapotte stad, No. 183/200, gesign. met potlood. 15 lithos in map. + Het skelet van Arnhem, No. 100/200 gesign. met potlood. 20 lithos in (gerest.) map. Beide uitgaven van Kemink en Zoon, Utrecht, 1945.

(totaal 2)