LOT 771
SOLD €70,00

Franka

This item contains no English description. See the Dutch description: Overschakelen, Aquarellen en Kerstkaarten. Kill them Pirates editions, 2000. Alle genummerd 260 van 1000 ex. gebonden met linnen rug. Met in ieder exemplaar een losse bijgevoegde en gesign. plaat. + Une Aventure de Franka, Tome 1 & 2; Les Dents du Dragon, Collection Eldorado, Les Humanoides Associes, 1986.

(totaal 5)