LOT 1075
SOLD €190,00

Stencil Art

Knust. Westland Bode. Periodiek van onthoudingen restant en welstand in Nijmegen. 6e jaargang nr I + Knust. Mediaval. De Middeleeuwigheid en nageboorte van de tijdsdrift + Bazooka magazine No.9 + Nord es Mord. 1927. Vroeger is eenvoud. No. 93, Knust 1986 + Knust. Extrapool + Managoes Nijmegen, 1992. Two booklets in cardboard sleeve -and 3 more.

(total 9)