LOT 145
PASSED

Muziek: Traite u contrepoint et de la Fugue

This item contains no English description. See the Dutch description: L'expose analytique des règles de la composition musicale depuis deux jusqu'a huit parties réelles. 2 dln. in 1 band. Nieuwe editie door F.J.Fétis, 1760. [4](II)160+160 pag. In gemarmerde band met groenleren rug.

Rug beschadigd, sleets aan randen.