BOUWKUNST.
This item contains no English description.
See the Dutch description: Rijksgebouwendienst. LOT met ca. 20 grootformaat bestektekeningen van de Rijkspostspaarbank Amsterdam Slotervaart. Meest gedateerd 1954-1956. In twee originele maar beschadigde mappen.