DAS AHRTAL.
This item contains no English description.
See the Dutch description: Malerische Ansichten. Bonn, Verlag van T. Habicht, ca 1850. Met 22 staalgravures naar originele tekeningen.
Band heeft gebruikssporen, binnenzijde wat roestvlekkig, voorts goed ex.