CARMIGGELT, SIMON.
This item contains no English description.
See the Dutch description: 4 handgeschreven brieven, met o.a. een brief aan de Kring: "Daar u op de girobetaalkaart van de Kring geen bedrag invult leg ik zo'n kaart terzijde om eens uit te zoeken wat ik betalen moet. Vervolgens vergeet ik dat." Een andere notitie vermeldt: "Aan 'de doos' kan ik u niet helpen. Ten eerste heb ik er zelf maar één. En ten tweede begin ik niet aan het verkopen van boekjes die niet door mezelf maar door een ander zijn gemaakt." + 1 brief en een ets van Carmiggelt door Peter v. Straaten ( hc, sign. 1979). -EN: 3 overige.
(totaal 7)