VOLKENKUNDE.
This item contains no English description.
See the Dutch description: BERGHAUS, HENDRIK. De volken van den aardbodem. (...) Met 120 fraai gekleurde afbeeldingen, de natuur trouw gevolgd. 2 dln. Gouda, G.B. van Goor, 1855. 476; II, 360 p. Linn. met goudopdruk. Mooie set met prachtige handgekleurde litho's.