LOT 135
PASSED

AUTO INDUSTRIE; TIJDSCHRIFT;

This item contains no English description. See the Dutch description: Revue Francaise de Construction Automobile. Redigee par un comite d'ingenieurs avec le concours de Constructeur, Mecaniciens Carrosiers, etc. Parijs, Mathiere, 1904-1906. LOT met 23 nummers van dit tijdschrift, met nummers uit jrg. 1 (1904), jrg.2 (1905) en jrg. 3 (1906). Elk nummer met 2 gelithografeerde afbeeldingen van een auto en 4 platen met afb. van technische details. Groot folio. Omslagen besch., roestvlekken. (totaal 23)