LOT 384
PASSED

[Law] Het Rooms-Hollands-Regt,

Waar in de Roomse Wetten met het hedendaagse Neerlands Regt, in alles dat tot de dagelijkse onderhouding kan dienen (...) met allerhande Ordonnantien, Placaten, Hand-vesten, Keuren (..) door Mr. Simon van Leeuwen, R.G., Amsterdam, Hendrik en de Wed, van Dirk Boom, 1706.

Small 4to, parchment, title in hw. on spine, title leaf in red and black with printer's mark, complete with a copperplate of the author and a Family Tree on p. 39. (42),688,(29) pp., binding with signs of use, bookblock sl. tender.