LOT 69
PASSED

Spreekwoorden in het kinderleven

Ca. 1895, [no date or author], 12 pp. Large 4to. Good copy + Nederlandsche Prentboeken voor de Jeugd. Niets is Nul. Met 16 plaatjes in Kleurendruk. Eleventh ed., Haarlem, I. de Haan, ca. 1890. Rebacked. Rhyming numbers book, with one-sided lithos - and 1 other.

(total 3)