LOT 481
SOLD €150,00

[Criminology] Regtsgeding tegen Christianus Gepkens,

Roomsch-Catholijk Kapellaan te Groenlo, beschuldigd, en door het Provinciaal Gerechtshof van Gelderland veroordeeld wegens poging tot moord. Arnhem, J.Az. Doyer en G. van Eldik Thieme, 1846, (4),27,(1),88,40,19,(1),3 p., original paperboard with new cloth spine and endpapers.

With: Het leven en sterven van Ruurd Passchiers van Dijk, wegens gepleegden moord veroordeeld tot de straf des doods, en teregt gesteld binnen Leeuwarden den 16 october 1846. (...) Beschreven door S.K. Thoden van Velzen. Leeuwarden, G.T.N. Suringar, 1847, (8),208,(4) p., with lithographed facsimile of a letter from Van Dijk, original paperboard with new cloth spine and endpapers (restoration by Handboekbinderij Judith van Daal) and with 1 other. (total 3)