LOT 32
SOLD €70,00

[Songs] Lot with 14 various Dutch, English and German songbooks,

ca. 1835-ca. 1930, various bindings and sizes.

Contains e.g.: (1) "Korte schets der muziekale vormen en hunne ontleding uit het Hoogduitsch vertaald van E.F. Richter door Frederik Boers. Delft 20 Dec. 1872. 1ste deeltje." Manuscript in student notebook, 20,(1) p., original wrapper. Unpublished manuscript; (2) Verzameling van gezelschaps-liederen, Bijeenvergaderd ten dienste van den beschaafden stand. Zevende verbeterde druk. Dordrecht, H. Lagerweij, 1852, 112 p., original wrapper, oblong 8vo (wrapper soiled); (3) Studenten-liederen, In Muziek gebragt door Benedict Warstadt. Utrecht, N. van der Monde, n.d. (1827), 16,(26) p., original printed wrapper, oblong large 8vo (poor copy); (4) Vaderlandsche gezangen voor school en huisgezin, nieuwe en omgewerkte uitgave, bij gelegenheid van de troonsbestijging van H.M. Koningin Wilhelmina (...) door J.P. Schaberg. Kampen, G.Ph. Zalsman, 1898, VI,32 p., original colourlithographic wrapper (total 14 works).