LOT 1424
SOLD €70,00

Nederlandsch Oost-Indië

beschreven en afgebeeld voor het Nederlandsche volk door P.A. van der Lith, tweede geheel omgewerkte druk met 32 platen (24 in lichtdruk, 8 in kleurendruk). Eerste & Tweede deel, Leiden, E.J. Brill, 1893-95. viii, 548 + 545; 50 (=alphabetisch zaak- en plaatsregister) pp. In cloth with decorative front. Map in volume I present + Neerlands Oost-Indie. Dr. S.A. Buddingh. Tweede uitgave, Amsterdam, Wed. J.C. van Kesteren & Zoon, 1867. 415 + 415 pp. In half cloth with lithographed plates.

Both sets with stamps Rijkskweekschool voor Onderwijzers Drachten and traces of cover paper on endpapers. Else good sets (total 4).