LOT 520
SOLD €100,00

[Pamphlets. Cloth and leather] 10 items: (1) Extract wttet register van de willekeuren

der stadt Amstelredamme, gheteijkent mette letter H. Nopende het maecken, meten ende vercoopen vande catoene bombazynen ende trijpen, etc. Amsterdam, B. Adriaensz., 1600, 4 p., with large woodcut city arms on the title page, no wrapper, small 4to.

Page 3 with quire signature AIII, but complete in 4 pages; (2) Ordonnantie aangaande het syde-reden der stad Amsterdam. Amsterdam, J. Rieuwertsz, 1697, two parts, (8);(3) p., together in 19th-century cordbound wrapper, small 4to (foot margin waterstained); (3) Geredresseerde ordonnantie op de laken-neeringe en lakenverf-neerige der stad Amstelredam. Amsterdam, S. Lamsveld, 1742, (24) p., 19th-century cordbound wrapper, small 4to (foxing); (4) Keuren nopens de handelaars in gerverwdezijde, fabrikanten in zijden stoffen, zijden manufactuuren en zijde verwers binnen de stad Amsterdam. Amsterdam, Stads-Drukkerij, 1805, 30 p., 19th-century cordbound wrapper, small 4to; (5) (...) Ordonnantie van de huyden-excys. Amsterdam, S. Lamsveld, 1729, 8 p., 19th-century cordbound wrapper, small 4to (waterstaining in foot margin). And with 5 similar works with various subjects. (total 10)