LOT 443
SOLD €90,00

[Pamphlets] Brillen voor alderhande gesichten.

T'Uytrecht, gedruckt voor Claes Kijck-uyt, 1672. 12 p. Knuttel 10327 (3x) + Brillen voor Alderhande Gesichten Tweede Deel, [idem]. Knuttel 10485 + Louys gulde Hartjens Dagh Om te vangen de verrotte harten in en ontrent het Leege-landt van de Hollantse Tuyn, Gedruckt in 't Jaer van de Hollantse Mal-Moolens, 1672. (2x) Knuttel 10339 + Vriende-Praetjen over het eeuwig edict of starcken Eeuwigen Edick. (Gelijck men seght) die de Hollandsche Asijn-makers soo suyr in de oogen begint te druypen in de Personen van den vluchtende de Groot, en gevangen Ruwaert. Achitophels Raedtslagen ontdeckende, Gedrukt voor Vrede en Vryheydt, 1672. Knuttel 10333 + [idem]. Knuttel 10336 - and another 8 contemporary pamphlets.

(total 17)